Mariusz Walinowicz

Oficjalna strona Mariusza Walinowicza

Wrocław Tattoo Konwent 2015

Wrocław Tattoo Konwent kolejny raz pokazuje, że można. W miniony weekend wydarzenie odwiedziła rekordowa liczba osób. Około 5,5 tysiąca zainteresowanych przybyło na IV edycję Wrocław Tattoo Konwent. Widzowie mogli obserwować na żywo pracę około 140 tatuatorów.

Podczas dwóch dni festiwalowych wystąpiły też dwie performerki, a koncerty zagrało 6 zespołów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

DSC_0184

Na festiwalu  zjawili się zarówno posiadacze imponujących kolekcji rysunków na ciele, jak i ci, którzy na konwencie szukali inspiracji na pierwszy tatuaż. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się festiwalowe  konkursy na najlepsze tatuaże. Na scenie pokazowej wytatuowani modele prezentowali wzory wykonane w różnych stylach: od realistycznego, po oldschool.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Wspaniali artyści, znakomite miejsce, tłumy odwiedzających, ładna pogoda. Wszystko się zgadza! – Marcin Pacześny, organizator cyklu Tattoo Konwent.

I rzeczywiście tę edycję Wrocław Tattoo Konwent bez wątpienia można zaliczyć do udanych. Celem Tattoo Konwent jest nie tylko dostarczanie rozrywki odwiedzającym, ale również budowanie pozytywnego wizerunku tatuażu artystycznego w Polsce. Kolejna odsłona wydarzenia odbędzie się 25 i 26 lipca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.

Mariusz

artykuł we współpracy z organizatorem wydarzenia
http://www.tattookonwent.pl

GALERIA: