Mariusz Walinowicz

Oficjalna strona Mariusza Walinowicza

Wrocław Motorcycle Show 2015

14 i 15 marca Halę Stulecia we Wrocławiu ogarnęło motocyklowe szaleństwo! Wszystko to, co potrzebne motocyklistom było w jednym miejscu. Wystawy, rozmowy i pokazy niezwykłych umiejętności przyciągnęły w tym roku ogromną ilość osób. Mimo nieciekawej, sobotniej pogody kolejki ciągnęły się po samą, czterdziestoczterotonową Iglicę. Mieliśmy możliwość rozmowy z ludźmi, dla których dwa koła to styl życia. Pośród stoisk można było dostrzec nowoczesność, jak również często poszukiwaną klasykę.

DSC_90022 (2)

Nie zabrakło upadków, wpadek i niebezpiecznych sytuacji podczas pokazów stuntu. Umiejętności panowania nad maszyną, jakie prezentowali stunterzy były niesamowite.

DSC_0287
Na zdjęciu Rafał „Stunter13” Pasierbek

Znaleźć można było również ciekawe projekty motocykli, które zaskakiwały swoim wyglądem.

DSC_0312

Targi motocyklowe „Wrocław Motorcycle Show” to już druga edycja, którą relacjonujemy i jesteśmy pod miłym wrażeniem poziomu jaki z roku na rok jest podnoszony. Dużą rolę odgrywają tu same marki wypuszczające coraz to ciekawsze propozycje na rynek, ale również praca i zaangażowanie w wielkie widowisko, na które warto było przyjść. Wydarzenie nie tylko dla motocyklistów, ale także mediów motoryzacyjnych, przedsiębiorców z branży motocyklowej oraz tysięcy osób chcących dopiero zacząć przygodę z motocyklizmem.

Pokazy stuntu – galeria:

Hala wystawowa – galeria: